Bailey Gloeilamp ri helder e10 3W 23V - CE04502303RI
Artikelnummer: 20209478 | Fabrikantnummer: CE04502303RI | EAN: 8714681019917
Het productnummer van de fabrikant is CE04502303RI. Het EAN nummer is 8714681019917. Het interne artikelnummer is 20209478.
BAI Kerst Kaars C14 E10 23V 3W Indoor Ribbed 13.5x45mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 3 W |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Standaard |
| Totale lengte | 45 mm |
| Lichtstroom | 10 lm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Diameter | 13.5 mm |
| Lampspanning | 23 - 23 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Model | Textured |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |