Bailey Gloeilamp ri helder e10 3W 34V - CE04503403RI
Artikelnummer: 20209481 | Fabrikantnummer: CE04503403RI | EAN: 8714681020036
Het productnummer van de fabrikant is CE04503403RI. Het EAN nummer is 8714681020036. Het interne artikelnummer is 20209481.
BAI Kerst Kaars C14 E10 34V 3W Indoor Ribbed 13.5x45mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 3 W |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Standaard |
| Totale lengte | 45 mm |
| Lichtstroom | 10 lm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Diameter | 13.5 mm |
| Lampspanning | 34 - 34 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Model | Textured |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |