Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp e10 3,5V gloeilamp - E24003200
Artikelnummer: 12871960 | Fabrikantnummer: E24003200 | EAN: 8714681025093
Het productnummer van de fabrikant is E24003200. Het EAN nummer is 8714681025093. Het interne artikelnummer is 12871960.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E10 Ball 11x24mm 3.5V 200mA 0.2A 0.7W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 200 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Bol |
| Totale lengte | 24 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 3.5 - 3.5 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.7 - 0.7 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 12871960
Fabrikantnummer: E24003200