Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e10 6,3V gloeilamp - E24006060
Artikelnummer: 20846639 | Fabrikantnummer: E24006060 | EAN: 8714681025307
Het productnummer van de fabrikant is E24006060. Het EAN nummer is 8714681025307. Het interne artikelnummer is 20846639.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E10 Ball 11x24mm 6.3V 60mA 0.06A 0.38W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 60 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Bol |
| Totale lengte | 24 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6.3 - 6.3 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.38 - 0.38 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846639
Fabrikantnummer: E24006060