Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e10 2,4V gloeilamp - E29002998
Artikelnummer: 20063201 | Fabrikantnummer: E29002998 | EAN: 8714681028292
Het productnummer van de fabrikant is E29002998. Het EAN nummer is 8714681028292. Het interne artikelnummer is 20063201.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E10 Ball 15x29mm 2.4V 1000mA 1A 2.4W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 1000 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Bol |
| Totale lengte | 29 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 15 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 2.4 - 2.4 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 2.4 - 2.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063201
Fabrikantnummer: E29002998