Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp e10 4V gloeilamp - EK2904320
Artikelnummer: 20846352 | Fabrikantnummer: EK2904320 | EAN: 8714681034132
Het productnummer van de fabrikant is EK2904320. Het EAN nummer is 8714681034132. Het interne artikelnummer is 20846352.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur Krypton E10 Ball 15x29mm 4V 800mA 0.8A 3.2W Helder 27lm 400h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 800 mA |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Bol |
| Totale lengte | 29 mm |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Diameter | 15 mm |
| Halogeen | Ja |
| Xenon | Ja |
| Krypton | Ja |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 4 - 4 V |
| Lichtstroom | 27 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 400 h |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 3.2 - 3.2 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846352
Fabrikantnummer: EK2904320