Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e10 6V gloeilamp - E29006999
Artikelnummer: 20063231 | Fabrikantnummer: E29006999 | EAN: 8714681028605
Het productnummer van de fabrikant is E29006999. Het EAN nummer is 8714681028605. Het interne artikelnummer is 20063231.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E10 Ball 15x29mm 6V 1000mA 1A 6W Helder 1000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 1000 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Bol |
| Totale lengte | 29 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 15 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063231
Fabrikantnummer: E29006999