Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e10 6V gloeilamp - E29006830
Artikelnummer: 20063228 | Fabrikantnummer: E29006830 | EAN: 8714681028599
Het productnummer van de fabrikant is E29006830. Het EAN nummer is 8714681028599. Het interne artikelnummer is 20063228.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E10 Ball 15x29mm 6V 830mA 0.83A 5W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Bol |
| Totale lengte | 29 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 15 mm |
| Nom. stroom | 830 mA |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063228
Fabrikantnummer: E29006830