Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp e10 3,6V gloeilamp - EK3003180
Artikelnummer: 21033535 | Fabrikantnummer: EK3003180 | EAN: 8714681336380
Het productnummer van de fabrikant is EK3003180. Het EAN nummer is 8714681336380. Het interne artikelnummer is 21033535.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 500 mA |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Bol |
| Lichtstroom | 20 lm |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Halogeen | Ja |
| Xenon | Ja |
| Krypton | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 100 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 3.6 - 3.6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 1.8 - 1.8 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033535
Fabrikantnummer: EK3003180