Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp e10 6V gloeilamp - EX3060540
Artikelnummer: 20063747 | Fabrikantnummer: EX3060540 | EAN: 8714681034712
Het productnummer van de fabrikant is EX3060540. Het EAN nummer is 8714681034712. Het interne artikelnummer is 20063747.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Xenon E10 Ball 17x30mm 6V 900mA 0.9A 5.4W Helder 500u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 900 mA |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Bol |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Halogeen | Ja |
| Xenon | Ja |
| Krypton | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 500 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 5.4 - 5.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Lichtstroom | 62 lm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063747
Fabrikantnummer: EX3060540