Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp halogeen e10 6V gloeilamp - HE0600500
Artikelnummer: 20064251 | Fabrikantnummer: HE0600500 | EAN: 8714681074800
Het productnummer van de fabrikant is HE0600500. Het EAN nummer is 8714681074800. Het interne artikelnummer is 20064251.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Halogeen E10 Buis 9.3x31mm 6V 500mA 0.5A 3W Helder 100u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 500 mA |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Totale lengte | 31 mm |
| Xenon | Nee |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Halogeen | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 100 h |
| Diameter | 9.3 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064251
Fabrikantnummer: HE0600500