Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC e10 24V led - LE2401C28G
Artikelnummer: 20064767 | Fabrikantnummer: LE2401C28G | EAN: 8714681103333
Het productnummer van de fabrikant is LE2401C28G. Het EAN nummer is 8714681103333. Het interne artikelnummer is 20064767.
BAI Miniatuur Single LED E10 Buis 10x24mm 24-28V AC/DC 16mA 0.016A 0.38W Groen 6lm 30000h
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Groen |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Lichtstroom | 6 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 16 mA |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.38 - 0.38 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064767
Fabrikantnummer: LE2401C28G