Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC e10 235V led - LE2401C235W
Artikelnummer: 20064761 | Fabrikantnummer: LE2401C235W | EAN: 8714681103296
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, wit, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E10, lampspanning 235V, totale lengte 24mm, technologie LED, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 3mA, 0.71W, temperatuur 6000K, gemiddelde nom. levensduur 20000u,
Het productnummer van de fabrikant is LE2401C235W. Het EAN nummer is 8714681103296. Het interne artikelnummer is 20064761.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Single LED E10 Buis 10x24mm 235V AC/DC 3mA 0.003A 0.71W Wit 6000K 5lm 20000h Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Single LED E10 Buis 10x24mm 235V AC/DC 3mA 0.003A 0.71W Wit 6000K 2lm 20000u
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur Single LED E10 Buis 10x24mm 235V AC/DC 3mA 0.003A 0.71W Wit 6000K 2lm 20000u
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Nom. stroom | 3 mA |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 2 lm |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.71 - 0.71 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC e10 235V led
Artikelnummer: 20064761
Fabrikantnummer: LE2401C235W