Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC e10 60V led - LE2401C60W
Artikelnummer: 21033178 | Fabrikantnummer: LE2401C60W | EAN: 8714681103517
Het productnummer van de fabrikant is LE2401C60W. Het EAN nummer is 8714681103517. Het interne artikelnummer is 21033178.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 16 mA |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 60 - 60 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.96 - 0.96 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033178
Fabrikantnummer: LE2401C60W