Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC e10 24V led - LE2401C28Y
Artikelnummer: 20064776 | Fabrikantnummer: LE2401C28Y | EAN: 8714681103371
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, geel, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E10, lampspanning 24 - 28V, totale lengte 24mm, technologie LED, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 16mA, 0.38W, gemiddelde nom. levensduur 30000u, lichtstroom 3lm
Het productnummer van de fabrikant is LE2401C28Y. Het EAN nummer is 8714681103371. Het interne artikelnummer is 20064776.
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Single LED E10 Buis 10x24mm 24-28V AC/DC 16mA 0.016A 0.38W Geel 3lm 30000h Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur Single LED E10 Buis 10x24mm 24-28V AC/DC 16mA 0.016A 0.38W Geel 3lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Miniatuur Single LED E10 Buis 10x24mm 24-28V AC/DC 16mA 0.016A 0.38W Geel 3lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 16 mA |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Lichtstroom | 3 lm |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.38 - 0.38 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC e10 24V led
Bailey Lamphouder TP e10 zwart opbouwfitting
Bailey Lamphouder TP e10 zwart opbouwfitting
Bailey Lamphouder TP e10 zwart opbouwfitting
Artikelnummer: 21502475
Fabrikantnummer: 141135
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC e10 24V led
Artikelnummer: 20064776
Fabrikantnummer: LE2401C28Y