Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp e10 12V gloeilamp - E280121652
Artikelnummer: 21033576 | Fabrikantnummer: E280121652 | EAN: 8714681336434
Het productnummer van de fabrikant is E280121652. Het EAN nummer is 8714681336434. Het interne artikelnummer is 21033576.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Nom. stroom | 165 mA |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder TP e10 zwart opbouwfitting
Artikelnummer: 21502475
Fabrikantnummer: 141135
Artikelnummer: 21033576
Fabrikantnummer: E280121652