Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e10 15V gloeilamp - E28015133
Artikelnummer: 20845893 | Fabrikantnummer: E28015133 | EAN: 8714681026854
Het productnummer van de fabrikant is E28015133. Het EAN nummer is 8714681026854. Het interne artikelnummer is 20845893.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E10 Buis 10x28mm 15V 133mA 0.133A 2W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 133 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 15 - 15 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20845893
Fabrikantnummer: E28015133