Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e10 2,5V gloeilamp - E28002500
Artikelnummer: 20846638 | Fabrikantnummer: E28002500 | EAN: 8714681025901
Het productnummer van de fabrikant is E28002500. Het EAN nummer is 8714681025901. Het interne artikelnummer is 20846638.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E10 Buis 10x28mm 2.5V 500mA 0.5A 1.25W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 500 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 2.5 - 2.5 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.25 - 1.25 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846638
Fabrikantnummer: E28002500