Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp CC-7a e10 220V gloeilamp - E28220009
Artikelnummer: 20063186 | Fabrikantnummer: E28220009 | EAN: 8714681028094
Het productnummer van de fabrikant is E28220009. Het EAN nummer is 8714681028094. Het interne artikelnummer is 20063186.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E10 Buis 10x28mm 220V 9mA 0.009A 2W Helder 2000u CC-7A Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Nom. stroom | 9 mA |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lichtstroom | 4 lm |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063186
Fabrikantnummer: E28220009