Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp e10 24V gloeilamp - E28030002
Artikelnummer: 12872014 | Fabrikantnummer: E28030002 | EAN: 8714681027301
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E10, lampspanning 24 - 30V, totale lengte 28mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 67mA, 2W, temperatuur 2700K,
Het productnummer van de fabrikant is E28030002. Het EAN nummer is 8714681027301. Het interne artikelnummer is 12872014.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur E10 Buis 10x28mm 24-30V 2W Helder 2000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur E10 Buis 10x28mm 24-30V 2W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur E10 Buis 10x28mm 24-30V 2W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Nom. stroom | 67 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 30 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp e10 24V gloeilamp
Artikelnummer: 12872014
Fabrikantnummer: E28030002