Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F e10 28V gloeilamp - E28028170
Artikelnummer: 20063123 | Fabrikantnummer: E28028170 | EAN: 8714681027295
Het productnummer van de fabrikant is E28028170. Het EAN nummer is 8714681027295. Het interne artikelnummer is 20063123.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E10 Buis 10x28mm 28V 170mA 0.17A 4.8W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 170 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 4.8 - 4.8 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063123
Fabrikantnummer: E28028170