Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F e10 30V gloeilamp - E28030040
Artikelnummer: 20063126 | Fabrikantnummer: E28030040 | EAN: 8714681027349
Het productnummer van de fabrikant is E28030040. Het EAN nummer is 8714681027349. Het interne artikelnummer is 20063126.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E10 Buis 10x28mm 30V 40mA 0.04A 1.2W Helder 5lm 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.2 - 1.2 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063126
Fabrikantnummer: E28030040