Bailey Miniature edison screw e10 signaleringslamp 2700K 42V 3W 10MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - E28042070
Artikelnummer: 11034601 | Fabrikantnummer: E28042070 | EAN: 8714681027561
Het productnummer van de fabrikant is E28042070. Het EAN nummer is 8714681027561. Het interne artikelnummer is 11034601.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E10 Buis 10x28mm 42V 70mA 0.07A 3W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Nom. stroom | 70 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 42 - 42 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder TP e10 zwart opbouwfitting
Artikelnummer: 21502475
Fabrikantnummer: 141135
Artikelnummer: 11034601
Fabrikantnummer: E28042070