Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F e10 48V gloeilamp - E28048050
Artikelnummer: 20846706 | Fabrikantnummer: E28048050 | EAN: 8714681027646
Het productnummer van de fabrikant is E28048050. Het EAN nummer is 8714681027646. Het interne artikelnummer is 20846706.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E10 Buis 10x28mm 48V 50mA 0.05A 2.4W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 2.4 - 2.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846706
Fabrikantnummer: E28048050