Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-5a e10 160V gloeilamp - E50160025
Artikelnummer: 20846088 | Fabrikantnummer: E50160025 | EAN: 8714681032114
Het productnummer van de fabrikant is E50160025. Het EAN nummer is 8714681032114. Het interne artikelnummer is 20846088.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E10 Buis 10x50mm 160V 25mA 0.025A 4W Helder 2000u C-5A Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 50 mm |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Nom. stroom | 25 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 160 - 160 V |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846088
Fabrikantnummer: E50160025