Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC e10 24V led - LE2308C024R
Artikelnummer: 20846622 | Fabrikantnummer: LE2308C024R | EAN: 8714681103067
Het productnummer van de fabrikant is LE2308C024R. Het EAN nummer is 8714681103067. Het interne artikelnummer is 20846622.
BAI Miniatuur Multi LED E10 Buis 11x20mm 24V AC/DC 15mA 0.015A 0.36W Rood Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Rood |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 15 mA |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 20 mm |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.36 - 0.36 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846622
Fabrikantnummer: LE2308C024R