Bailey Indicatie- en signaleringslamp C-2F e10 24V - TE038024004
Artikelnummer: 22748157 | Fabrikantnummer: TE038024004 | EAN: 8714681154199
Het productnummer van de fabrikant is TE038024004. Het EAN nummer is 8714681154199. Het interne artikelnummer is 22748157.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Totale lengte | 38 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Nom. stroom | 165 mA |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22748157
Fabrikantnummer: TE038024004