Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e10 12V gloeilamp - E23012250
Artikelnummer: 20062844 | Fabrikantnummer: E23012250 | EAN: 8714681024348
Het productnummer van de fabrikant is E23012250. Het EAN nummer is 8714681024348. Het interne artikelnummer is 20062844.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E10 Buis 9x23mm 12V 250mA 0.25A 3W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lichtstroom | 12.5 lm |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20062844
Fabrikantnummer: E23012250