Bailey E10 T9X23 6V 500MA C-2R - E23006500
Artikelnummer: 26704268 | Fabrikantnummer: E23006500 | EAN: 8714681024270
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 9mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E10, lampspanning 6V, totale lengte 23mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 500mA, 3W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 2000u
Het productnummer van de fabrikant is E23006500. Het EAN nummer is 8714681024270. Het interne artikelnummer is 26704268.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEE Miniatuur E10 Buis 9x23mm 6V 500mA 0.5A 3W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 500 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey E10 T9X23 6V 500MA C-2R
Artikelnummer: 26704268
Fabrikantnummer: E23006500
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.