Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp torch e10 2,2V gloeilamp - EL0220250
Artikelnummer: 20063726 | Fabrikantnummer: EL0220250 | EAN: 8714681034248
Het productnummer van de fabrikant is EL0220250. Het EAN nummer is 8714681034248. Het interne artikelnummer is 20063726.
Kleurtemperatuur
BEE Zaklamp 222 E10 Lensend 9x22mm 2.2V 250mA 0.25A 0.55W Helder 50u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Halogeen | Nee |
| Xenon | Nee |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Totale lengte | 22 mm |
| Diameter | 9 mm |
| Lampvorm | Lensvorm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50 h |
| Lampspanning | 2.2 - 2.2 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.55 - 0.55 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063726
Fabrikantnummer: EL0220250