Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp torch e10 3,5V gloeilamp - EL0350200
Artikelnummer: 20846233 | Fabrikantnummer: EL0350200 | EAN: 8714681034361
Het productnummer van de fabrikant is EL0350200. Het EAN nummer is 8714681034361. Het interne artikelnummer is 20846233.
Kleurtemperatuur
BEE Zaklamp E10 Lensend 9x22mm 3.5V 200mA 0.2A 0.7W Helder 50u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature torch
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 200 mA |
| Krypton | Nee |
| Voet | E10 |
| Halogeen | Nee |
| Xenon | Nee |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Totale lengte | 22 mm |
| Diameter | 9 mm |
| Lampvorm | Lensvorm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50 h |
| Lampspanning | 3.5 - 3.5 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.7 - 0.7 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846233
Fabrikantnummer: EL0350200