Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e12 24V gloeilamp - E47024006
Artikelnummer: 20063471 | Fabrikantnummer: E47024006 | EAN: 8714681031346
Het productnummer van de fabrikant is E47024006. Het EAN nummer is 8714681031346. Het interne artikelnummer is 20063471.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E12 6S6 19x48mm 24V 6W Helder 1500u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Voet | E12 |
| Diameter | 19 mm |
| Totale lengte | 48 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063471
Fabrikantnummer: E47024006