Bailey Gloeilamp fused e12 3W 12V - CE253012003
Artikelnummer: 20209493 | Fabrikantnummer: CE253012003 | EAN: 8714681020753
Het productnummer van de fabrikant is CE253012003. Het EAN nummer is 8714681020753. Het interne artikelnummer is 20209493.
BEE Kerst Kaars C22 E12 12V 3W Helder 23x53mm Fused Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 3 W |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Voet | E12 |
| Lampvorm | Standaard |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Diameter | 23 mm |
| Totale lengte | 53 mm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lichtstroom | 13 lm |
| Kleur | Kleurloos |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |