Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e12 24V gloeilamp - E34024005
Artikelnummer: 21033024 | Fabrikantnummer: E34024005 | EAN: 8714681029855
Het productnummer van de fabrikant is E34024005. Het EAN nummer is 8714681029855. Het interne artikelnummer is 21033024.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 208 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E12 |
| Lichtstroom | 25 lm |
| Diameter | 13 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Totale lengte | 34 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033024
Fabrikantnummer: E34024005