Bailey Miniature edison screw e12 signaleringslamp 2700K 12V 3W 16MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - E44012003
Artikelnummer: 10398673 | Fabrikantnummer: E44012003 | EAN: 8714681030608
Het productnummer van de fabrikant is E44012003. Het EAN nummer is 8714681030608. Het interne artikelnummer is 10398673.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E12 Buis 16x45mm 12V 3W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E12 |
| Totale lengte | 45 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 10398673
Fabrikantnummer: E44012003