Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F e14 24V gloeilamp - E30024040
Artikelnummer: 20063276 | Fabrikantnummer: E30024040 | EAN: 8714681029237
Het productnummer van de fabrikant is E30024040. Het EAN nummer is 8714681029237. Het interne artikelnummer is 20063276.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E14 Buis 13x30mm 24V 40mA 0.04A 1W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 13 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 13-13MM
Artikelnummer: 20064647
Fabrikantnummer: LAMPEXT4
Artikelnummer: 20063276
Fabrikantnummer: E30024040