Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F e14 48V gloeilamp - E30048040
Artikelnummer: 20063303 | Fabrikantnummer: E30048040 | EAN: 8714681029473
Het productnummer van de fabrikant is E30048040. Het EAN nummer is 8714681029473. Het interne artikelnummer is 20063303.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E14 Buis 13x30mm 48V 40mA 0.04A 2W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 30 mm |
| Lichtstroom | 10 lm |
| Diameter | 13 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 13-13MM
Artikelnummer: 20064647
Fabrikantnummer: LAMPEXT4
Artikelnummer: 20063303
Fabrikantnummer: E30048040