Bailey E14/17 t13x30 48V 3W C-2F - E30048060
Artikelnummer: 20858368 | Fabrikantnummer: E30048060 | EAN: 8714681029510
Het productnummer van de fabrikant is E30048060. Het EAN nummer is 8714681029510. Het interne artikelnummer is 20858368.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur E14 Buis 13x30mm 48V 60mA 0.06A 3W Helder 2000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur E14 Buis 13x30mm 48V 60mA 0.06A 3W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 60 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 13 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 13-13MM
Artikelnummer: 20064647
Fabrikantnummer: LAMPEXT4