Bailey Speciaallamp 35x65mm 30W 6V - P0068100
Artikelnummer: 12128137 | Fabrikantnummer: P0068100 | EAN: 8714681124017
Het productnummer van de fabrikant is P0068100. Het EAN nummer is 8714681124017. Het interne artikelnummer is 12128137.
Kleurtemperatuur
BAI 8100 Kogel E14 6V 30W Helder 2800K 420lm 600u C-6 LCL45 35x65mm Mircoscoop Lamp
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 30 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Voet | Overig |
| Lichtstroom | 420 lm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Brandstand | Willekeurig |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Filament | Enkelvoudige gloeidraad |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lichtpunthoogte | 45 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |