Bailey E14 C35 130V 60W clear - CE498130060
Artikelnummer: 20857286 | Fabrikantnummer: CE498130060 | EAN: 8714681021422
Het productnummer van de fabrikant is CE498130060. Het EAN nummer is 8714681021422. Het interne artikelnummer is 20857286.
Bailey Kaars C35 E14 130V 60W Helder 35x100mm Gloeilamp
BAI Kaars C35 E14 130V 60W Helder 35x100mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Voet | E14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Lampvorm | Standaard |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 100 mm |
| Lichtstroom | 570 lm |
| Lampspanning | 130 - 130 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |