Bailey E14 C35 240V 15W cosylight green - CE498240015CG
Artikelnummer: 20857517 | Fabrikantnummer: CE498240015CG | EAN: 8714681021606
Het productnummer van de fabrikant is CE498240015CG. Het EAN nummer is 8714681021606. Het interne artikelnummer is 20857517.
Bailey Colour Kaars Cosy C35 E14 240V 15W Helder Groen 35x125mm Gloeilamp
BAI Colour Kaars Cosy C35 E14 240V 15W Helder Groen 35x125mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 15 W |
| Kleur | Groen |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Voet | E14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 125 mm |
| Lampvorm | Windstoot |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |