Bailey Gloeilamp kaarsvormig vlam e14 25W 220V - CE498240025FL
Artikelnummer: 20521478 | Fabrikantnummer: CE498240025FL | EAN: 8714681286906
Het productnummer van de fabrikant is CE498240025FL. Het EAN nummer is 8714681286906. Het interne artikelnummer is 20521478.
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent MV
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Kleur | Overig |
| Krypton | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Voet | E14 |
| Schokbestendig | Ja |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Lampvorm | Standaard |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 100 mm |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Model | Softone |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20521478
Fabrikantnummer: CE498240025FL
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.