Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e14 12V gloeilamp - E48012005
Artikelnummer: 20063483 | Fabrikantnummer: E48012005 | EAN: 8714681031582
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 22mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E14, lampspanning 12V, totale lengte 48mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 416mA, 5W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 1000u
Het productnummer van de fabrikant is E48012005. Het EAN nummer is 8714681031582. Het interne artikelnummer is 20063483.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur E14 Schakelbord 22x48mm 12V 5W Helder 1000h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur E14 Schakelbord 22x48mm 12V 5W Helder 1000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Miniatuur E14 Schakelbord 22x48mm 12V 5W Helder 1000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Voet | E14 |
| Diameter | 22 mm |
| Totale lengte | 48 mm |
| Nom. stroom | 416 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e14 12V gloeilamp
Artikelnummer: 20063483
Fabrikantnummer: E48012005