Bailey E14 p22x48 235V 15W orange - E48235015A
Artikelnummer: 22748110 | Fabrikantnummer: E48235015A | EAN: 8714681031872
Het productnummer van de fabrikant is E48235015A. Het EAN nummer is 8714681031872. Het interne artikelnummer is 22748110.
Bailey Miniatuur E14 Schakelbord 22x48mm 235V 15W Oranje 1000h C-7A Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur E14 Schakelbord 22x48mm 235V 15W Oranje 1000u C-7A Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Oranje |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Voet | E14 |
| Diameter | 22 mm |
| Totale lengte | 48 mm |
| Nom. stroom | 64 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |