Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e14 24V gloeilamp - E48024015
Artikelnummer: 11120359 | Fabrikantnummer: E48024015 | EAN: 8714681031681
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 22mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E14, lampspanning 24V, totale lengte 48mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 625mA, 15W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 1000u,
Het productnummer van de fabrikant is E48024015. Het EAN nummer is 8714681031681. Het interne artikelnummer is 11120359.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur E14 Schakelbord 22x48mm 24V 15W Helder 1000h C-2V Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur E14 Schakelbord 22x48mm 24V 15W Helder 1000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur E14 Schakelbord 22x48mm 24V 15W Helder 1000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Voet | E14 |
| Diameter | 22 mm |
| Totale lengte | 48 mm |
| Nom. stroom | 625 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e14 24V gloeilamp
Artikelnummer: 11120359
Fabrikantnummer: E48024015