Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-5a e14 160V gloeilamp - E35160005
Artikelnummer: 20063387 | Fabrikantnummer: E35160005 | EAN: 8714681030400
Het productnummer van de fabrikant is E35160005. Het EAN nummer is 8714681030400. Het interne artikelnummer is 20063387.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur E14 Buis 16x35mm 160V 5W Helder 2000u C-5A Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 16 mm |
| Nom. stroom | 31 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 160 - 160 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063387
Fabrikantnummer: E35160005