Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e14 24V gloeilamp - E35024002
Artikelnummer: 11465671 | Fabrikantnummer: E35024002 | EAN: 8714681030172
Het productnummer van de fabrikant is E35024002. Het EAN nummer is 8714681030172. Het interne artikelnummer is 11465671.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E14 Buis 16x35mm 24V 2W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lichtstroom | 10 lm |
| Nom. stroom | 83 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 15-15MM
Artikelnummer: 10429882
Fabrikantnummer: LAMPEXT5
Artikelnummer: 11465671
Fabrikantnummer: E35024002