Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e14 12V gloeilamp - E54012015
Artikelnummer: 20063561 | Fabrikantnummer: E54012015 | EAN: 8714681032466
Het productnummer van de fabrikant is E54012015. Het EAN nummer is 8714681032466. Het interne artikelnummer is 20063561.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur E14 Buis 16x54mm 12V 15W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 54 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Nom. stroom | 1250 mA |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20063561
Fabrikantnummer: E54012015