Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e14 12V gloeilamp - E54012004
Artikelnummer: 20063552 | Fabrikantnummer: E54012004 | EAN: 8714681032428
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 16mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E14, lampspanning 12V, totale lengte 54mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 333mA, 4W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 2000u
Het productnummer van de fabrikant is E54012004. Het EAN nummer is 8714681032428. Het interne artikelnummer is 20063552.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur E14 Buis 16x54mm 12V 4W Helder 2000h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur E14 Buis 16x54mm 12V 4W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Miniatuur E14 Buis 16x54mm 12V 4W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 54 mm |
| Nom. stroom | 333 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e14 12V gloeilamp
Bailey Lampentrekker 15-15MM
Bailey Lampentrekker 15-15MM
Bailey Lampentrekker 15-15MM
Artikelnummer: 10429882
Fabrikantnummer: LAMPEXT5
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R e14 12V gloeilamp
Artikelnummer: 20063552
Fabrikantnummer: E54012004