Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e14 24V gloeilamp - E54024015
Artikelnummer: 20063576 | Fabrikantnummer: E54024015 | EAN: 8714681032626
Omschrijving
Bailey Miniature Edison Screw indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 16mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet E14, lampspanning 24V, totale lengte 54mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 625mA, 15W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is E54024015. Het EAN nummer is 8714681032626. Het interne artikelnummer is 20063576.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur E14 Buis 16x54mm 24V 15W Helder 2000h C-2V Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur E14 Buis 16x54mm 24V 15W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur E14 Buis 16x54mm 24V 15W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 54 mm |
| Nom. stroom | 625 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Ja |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V e14 24V gloeilamp
Artikelnummer: 20063576
Fabrikantnummer: E54024015